Networking Engineer

  • Plat

    1 900 - 2 600 EUR/mesiac

  • Kontaktná osoba

    Mgr. Jakub Smržík

  • Kontaktný e-mail

    smrzik@gwrecruit.sk

  • Ponuka vyprší

  • Nástup

  • Miesto

    Košice

  • ID

    207

  • Kontaktný telefón

  • Úväzok

    Plný úväzok

  • Doba zmluvy

  • Jazyky

    Anglický B2

  • Prax v obore

    3 roky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojárenská a automatizačná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, modernými technológiami a stabilným zázemím hľadá skúseného Networking Engineera zameraného na tvorbu nových sieťových architektúr a projektovým prístupom. Ak hľadáte komplexnú pracovnú náplň, priestor na dizajn a implementáciu svojich riešení, ste na správnom mieste

Pracovná náplň:

- Návrh, implementácia navrhnutého sieťového riešenia na nové projekty spoločnosti

- Zabezpečenie prevádzky prostredia

- Vzdialená údržba zákazníckych systémov

- Riadenie a realizácia IT projektov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel. Stabilná zahraničná spoločnou s globálnou organizačnou štruktúrou.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požiadavky/ oblasti, s ktorými sa stretnete:

  •  Profesionálne skúsenosti v oblasti sieťového inžinierstva
  •  WAN / LAN / WLAN
  •  Router / Proxy / Firewall / VPN / Citrix Netscaler
  •  Network Security (PKI, Radius, 802.1.x, 2FA, …)
  •  Internet Connections
  • Znalosť a skúsenosti s aplikačným managementom a správou aplikácii je veľmi vítaná (Skype4Business)
  • Skúsenosť s projektovým riadením, prípadne skúsenosť s komplexnou pracovnou náplňou z globálneho prostredia je veľkou výhodou
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni B2
Košice