Prehľad

  • Plat

    1 500 - 2 500 EUR/mesiac

  • Kontaktná osoba

    Mgr. Jakub Smržík

  • Kontaktný e-mail

    smrzik@gwrecruit.sk

  • Ponuka vyprší

  • Nástup

  • Miesto

    Košice

  • ID

    207

  • Kontaktný telefón

  • Úväzok

    Plný úväzok

  • Doba zmluvy

  • Jazyky

    Anglický B2 Nemecký B2

  • Prax v obore

    3 roky

Popis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Strojárenská a automatizačná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a stabilným zázemím hľadá posilu do svojho tímu v podobe skúseného Network Engineera. Ak hľadáte komplexnú pracovnú náplň, konceptuálny prístup k práci, ste na správnom mieste.

Pracovná náplň:

  • Spoluzodpovednosť za vývoj, údržbu a podporu globálnej siete, bezpečnosti, VoIP a Skype4Business
  • Zabezpečenie prevádzky prostredia
  • Vzdialená údržba zákazníckych systémov
  • Riadenie a realizácia IT projektov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:

Strojársky priemysel

Stabilná zahraničná spoločnou s globálnou organizačnou štruktúrou.

Požiadavky

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Požiadavky/ oblasti, s ktorými sa stretnete:

  • Profesionálne skúsenosti v oblasti sieťového inžinierstva
  • WAN / LAN / WLAN
  • Router / Proxy / Firewall / VPN / Citrix Netscaler
  • Network Security (PKI, Radius, 802.1.x, 2FA, …)
  • Internet Connections
  • Phone Systems (ISDN, Audiocodes Gateway, SIP, Skype for Business)
  • Znalosť a skúsenosti s aplikačným managementom a správou aplikácii je veľmi vítaná (Skype4Business)
  • Skúsenosť s projektovým riadením, prípadne skúsenosť s komplexnou pracovnou náplňou z globálneho prostredia je veľkou výhodou
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Anglický jazyk na úrovni B2

Benefity

Lokalita

Košice