Finance Manager - automotive

  • Plat

    2 200 - 4 000 EUR/mesiac Mzdové ohodnotenie záleží od predošlej praxe a know-how. Platové podmienky

  • Kontaktná osoba

    Mgr. Jakub Smržík

  • Kontaktný e-mail

    smrzik@gwrecruit.sk

  • Ponuka vyprší

  • Nástup

  • Miesto

    Poprad

  • ID

    209

  • Kontaktný telefón

  • Úväzok

    Plný úväzok

  • Doba zmluvy

  • Jazyky

    Anglický B2

  • Prax v obore

    5 rokov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Využite príležitosť stať sa Finance Managerom v automotive spoločnosti s jasnou víziou. Otvorená pracovná pozícia Finance Managera zahŕňa:

  • riadenie a koordinácia zabehnutého tímu finančných špecialistov
  • tvorba a kontrola forecastov, budgetov
  • analýza investícii a nákladov
  • finančné plánovanie podniku
  • komunikácia s finančnými inštitúciami
  • reporting a prezentovanie dosiahnutých výsledkov
  • úzka spolupráca so zahraničným HQ

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore:

  • Financie

Počet rokov praxe:

5 rokov - CFO, oblasť priemyslu alebo priamo automotive

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • profesionálna skúsenosť s finančným kontrolingom, finančným riadením podnikových financií min. 5 rokov
  • skúsenosť na obdobnej pracovnej pozícii vo výrobnom sektore
  • silné znalosti v oblasti účtovníctva, kontrolingu, reportingu, finančného plánovania a finančnej analýzy
  • skúsenosť s riadením tímu špecialistov
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Poprad