Prehľad

  • Plat

    1 200 - 1 700 EUR/mesiac, v závislostí od skúsenosti a praxe kandidáta

  • Kontaktná osoba

    Ing. Andrej Darivčák

  • Kontaktný e-mail

    darivcak@gwrecruit.sk

  • Ponuka vyprší

  • Nástup

  • Miesto

    Košice-okolie

  • ID

    297

  • Kontaktný telefón

    +421948203896

  • Úväzok

    Plný úväzok

  • Doba zmluvy

  • Jazyky

    Anglický B2

  • Prax v obore

    2 roky

Popis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-pravidelná kontrola stavu/obsahu lekárničiek v priestoroch spoločnosti a iných zdravotníckych zariadení

-zodpovednosť za hliadku prvej pomoci

-zodpovednosť za požiarnu hliadku

-skolenie zamestnancov v rámci bezpečnosti

-oboznamovanie zamestnancov s bezpečnostnými incidentami v rámci vlastnej spoločnosti a zdieľanie informácií v rámci bezpečnosti s inými závodmi

-vykonávanie auditov v rámci BOZP PO v spolupráci s BTS PO

-zodpovednosť za manažovanie nezhôd z auditov v rámci zodpovednosti (evidencia, dohľad nad plnením úloh, správa akčných plánov)

-riadenie odpadového hospodárstva (kontrola správneho triedenia odpadu, vývoz odpadov, evidencia faktúr a ďalšej dokumentácie)

-aktívna spolupráca s facility manažmentom

-zodpovednosť za chemické látky (register chemických látok, karta bezpečnostných údajov, kontrola správneho uskladnenia chemických látok)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, ktorá má víziu do budúcna.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore: Technický smer, Bezpečnosť

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- PC zručnosti (MS Office)

- komunikatívnosť

- asertívnosť

- schopnosť niesť zodpovednosť za svoju prácu

- zmysel pre detail

- schopnosť spolupracovať v tíme

- prezentačné zručnosti

Benefity

Lokalita